Адвокат – особа, професією якого є надання кваліфікованої юридичної допомоги фізичним особам (громадянам, особам без громадянства) та юридичним особам (організаціям), у тому числі захист їхніх інтересів та прав у суді. Слово “адвокат” (advokat, avocatio) походить із латинської мови, яке означає здійснення захисту, вести у суді справу, представництво у суді, надавати комусь пораду з правових питань.

Адвокатська діяльність – кваліфікована юридична допомога, що надається на професійній основі особами, які отримали статус адвоката, фізичним і юридичним особам з метою захисту їх прав, свобод та інтересів, а також забезпечення доступу до правосуддя. Надаючи юридичну допомогу, адвокат керується лише вказівками закону та свого професійного обов’язку, а не думками та оцінками яких органів і посадових осіб, в тому числі органів і керівників адвокатських утворень.

Сидоренко Сергій

Освіта:

  • Київський національний університет будівництва і архітектури;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Юридичну діяльність розпочав в 2002 році.

В 2012 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 5225, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 29.08.2012 року.